Podróż po bezdrożach z namiotem dachowym na dachu, jakiej aplikacji użyć aby znaleźć najlepsze miejsca na dzikie wycieczki?

Na rynku aplikacji mobilnych od czasów pandemii wysyp aplikacji do szukania miejsc na biwakowanie sprawia że trudno wybrać najlepszą dla siebie.

Poniżej aplikacje, które wg nas naprawdę są przydatne.

Grupa Biwakowa – aplikacja prosta, wydajna i Europejska

Jeśli lubisz biwakować z dala od zgiełku kempingów, albo odwrotnie, szukasz idealnego pola kempingowego na udany wypad za miasto? Nie wiesz gdzie zaparkować na noc lub rozbić namiot? Interesują Cię atrakcje w Twojej okolicy, albo na trasie podczas kolejnych wakacji? Jedziesz kamperem i szukasz miejsc obsługi swojego domu na kółkach lub ujęć wody? To ta aplikacja jest dla Ciebie!

iOverlander

iOverlander to baza danych miejsc dla obcokrajowców i podróżników. Obejmuje kemping, hotele, restauracje, mechanikę, wodę, stacje tankowania gazu do butli i inne kategorie. Szczegóły są podane dla każdego miejsca, łącznie z udogodnieniami, zdjęciami, ostatnio odwiedzoną datą i współrzędnymi GPS.

Oprócz znajdowania miejsc możesz dodawać nowe miejsca, nagrywać swoją podróż i udostępniać miejsca znajomym

Park4night

Z Park4night znajdowanie i udostępnianie miejsc podoba Ci się zrelaksować, spędzić noc, piknik lub oczyścić głowę z myśli. (Obszar Piknik, camping-car Free, Pola płatne , prywatny obszar camper, kemping, lokalizacje pustyni, Parking, Recepcja w gospodarstwie ….)

Mapa turystyczna – szlaki

Mapy.cz – szlaki

Call Now Button