Prawdziwe tour przez Polskę

Namiot dachowy daje mobilność, swobodę oraz możliwość odkrycia nieodkrytego
Wszystko zaczęło się od rozmowy telefonicznej. „To było tuż przed Bożym Narodzeniem i otrzymałem telefon, że tam jest pięknie” – ale gdzie? W Polsce. Ale jak odwiedzić wiele pięknych miejsc w krótkim czasie?


Podróż w nieznane miejsca może okazać się jedną z najlepszych rzeczy, jakie zrobisz w życiu. Będziesz się mógł nimi dzielić, a ludzie, twoi bliscy będą mogli czuć się zainspirowani Twoimi odkryciami, opowieściami.


W rzeczywistości jedzenie jest dużą częścią doświadczenia w takiej podróży. Oprócz posiłków każdego dnia, możesz zwiedzać, odkrywać i podróżować.


Wyjdź na dzień przygód w stylu zachodnim

Poranek z widokiem na jezioro, morze, góry wszystko jest możliwe. Każdy dzień może zacząć się od wyjątkowego przeżycia. Możesz jeździć na rowerze, pływać kajakiem, odkrywać nowe szlaki w górach i robić wiele innych rzeczy.

Większość ludzi płacze, kiedy kończy się podróż, ponieważ są tak zahipnotyzowani i poruszeni tym doświadczeniem, podróży bez celu.
Porównuje to doświadczenie do amerykańskiego safari. „Możesz pojechać do Afryki, aby zobaczyć dziką przyrodę, ale nie możesz jej dotknąć. Nie możesz dotknąć lwa ani zebry. Ale tutaj możesz je karmić, a nawet jeździć na nich. Chcemy podzielić się naturą.

Call Now Button