Romantyczne przygody dla par

To ta pora roku, po świętach Bożego Narodzenia i Nowym Roku, kiedy możesz po prostu pragnąć romantycznego wypadu ze swoją drugą połówką. Może chcesz czegoś niezwykłego na tę porę roku. Gdzieś to nie jest tylko fajny hotel, w którym wydaje się ogólny i przesadzony. Mamy kilka świetnych opcji na super romantyczne, super naturalne, super piękne lokalizacje w namiocie dachowym na idealną romantyczną ucieczkę.


Z namiotem dachowym zimą
Teraz możesz zadać sobie pytanie: „Czy oni są szaleni? Markiza? W zimę? Ale wysłuchaj nas. Przytulanie się z ukochaną osobą przy własnym ognisku. Przytulanie się pod rozgrzanym kocem, z termoforem, który zapewnia ciepło na luksusowym pluszowym materacu. Namiot wydaje się mało prawdopodobnym wyborem o tej porze roku. Jednak ogrzewanie webasto mobilne w namiocie dachowym zapewni Ci ciepło w chłodne noce po wędrówkach i spędzeniu czasu w okolicznych sekwojach. W wielu miejscach istnieje również dostęp do pełnego kompleksu, który obejmuje posiłki na miejscu, spa i relaksującą saunę.

Mobilne ogrzewanie w namiocie

W mieście z namiotem dachowym

To nie ważne czy będzie to małe miasteczko czy duże miasto, z namiotem dachowym idealne na zimowy wypoczynek będzie każde miasto. Masz nie tylko te mobilne mieszkanie na dachu, ale także możesz nocować w miejscu gdzie są gorące źródła, pod stokiem narciarskim, czy w dziczy. Utrzymuj ciepło dzięki kilku różnym opcjom gorących źródeł, w tym prywatnej kąpieli w źródłach np. w saunie. W ciągu dnia sprawdź góry, wybierz się na rakiety śnieżne, udaj się do spa lub po prostu zwiedzaj. Następnie zatul się wieczorem przy ognisku z miodem.


Natura, czyli zimowy romantyczny wypad w namiocie dachowym
góry, morze, las, park, jezioro każde z tych miejsc jest idealnym miejscem na romantyczną ucieczkę. W luksusowych namiocie dachowym, ogrzewanie/klimatyzacja i mobilność. Jeśli jesteś parą, która lubi odkrywać, w pobliżu znajdują się malownicze małe miasteczka, a także szlaki turystyczne, zajęcia nad rzeką i spa dla tych par. Przytul się razem w tych uroczych namiotach.


Dziwaczny niecodzienny klimat z noclegiem w namiocie dachowym

Szukasz czegoś nieco dziwacznego, vintage i słodkiego? Może próbujesz uciec od śniegu na romantyczny weekend. Jeśli tak, pokochasz tutejszą każdą pogodę. Zabierz ze sobą rowery, które możesz wypożyczyć, aby zwiedzić i zjeść romantyczny piknik. Jeśli wolisz pozostać w domu, te przyczepy są wyposażone w telewizory z płaskim ekranem i wiele przytulnych przestrzeni, w których możesz przytulić się do czasu.

Call Now Button