Chłodzenie pożywanie w podróży, czyli jak zadbać o produkty wymagające chłodzenia.

W czasie podróży przez bezdroża czy z chęci bycia niezależnym dobrym pomysłem jest zabezpieczenie się w produkty takie jak masło, mleko, owoce, warzywa, nabiał i np. mięso.

Lodówki – chłodziarko zamrażarki – kompresorowe czyli lodówki takie jak w domu z możliwością utrzymania stałej temperatury z pomocą zasilania 12V lub 24V to drogi urządzenia, w które należy się wyposażyć w wypadku podróży samochodem w daleką podróż.

Na rynku chłodziarek turystycznych wyróżniamy takie, w których chłodzenie odbywa się poprzez wkłady mrożące, które po pewnym czasie tracą swoją możliwość chłodzenia. W takich chłodziarkach nie ma możliwości utrzymania temperatury < 0 stopni Celsjusza. Są to bardziej urządzenia turystyczne, które pozwalają utrzymać przez kilka godzin schłodzone napoje, jednak nie nadają się do zamrażania lub chłodzenia przez dłuższy czas.

Chłodziarko zamrażarka turystyczna kompresorowa – wynajem

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem chłodziarek turystycznych o pojemnościach 30 litrów lub 40 litrów.

Można je podłączyć zarówno do zasilania 12V lub 24V. Pamiętajmy jednak że może ona pobierać od 30W do 60W w trybie mrożenia. Dlatego ważne jest aby była podpięta do dodatkowego akumulatora w samochodzie.

Call Now Button